Deti z Kambodže a dizajnérka Veronika Fodorová navrhli originálne hračkovaky pre vaše deti.

Slovenská humanitárna zdravotnícka organizácia MAGNA a slovenská firma Juicy Monsters sa rozhodli spolu pomôcť deťom žijúcim s HIV/AIDS v Kambodži a vytvorili sériu vakov, ktoré pomáhajú liečiť. "Sme radi, že si Juicy Monsters vybralo pre spoluprácu práve nás. V Kambodži už vyše 16 rokov liečime HIV/AIDS deti. Každá pomoc je potrebná a my veríme, že aj táto spolupráca nám pomôže vybudovať v Kambodži spoločnosť bez AIDS.", hovorí zakladateľ organizácie Martin Bandžák.

Marína Mamojková z Juicy Monsters k spolupráci dopĺňa: „To, že chceme prispieť k zlepšeniu životov detí, pre ktoré je realita ťažšia než čokoľvek, čo si vieme predstaviť, nám bolo jasné už od vzniku značky. Rozhodli sme sa vytvoriť kolekciu vakov na hračky, z ktorých časť zisku venujeme organizácii, ktorej cieľom je predovšetkým pomoc deťom. Hľadali sme organizáciu, ktorá má presah aj za hranicami našej krajiny. Naša voľba bola pomerne jednoduchá.“

Idea je nielen pomôcť, ale deti do kreatívneho procesu aj zapojiť. Pre dedikovanú kolekciu Cambodia vakov nakreslili deti z Kambodže obrázky obľúbených zvieratiek. Samotný dizajn vaku navrhla Veronika Fodorová, ktorá sa vo svojej výtvarnej tvorbe zameriava práve na svet detí a prepojením detských kresieb s modernými grafickými elementami vytvára most medzi svetmi detí a dospelých. Presne na tomto princípe je postavený aj výsledný dizajn hračkovakov Cambodia.

Výťažok z každého predaného hračkovaku Cambodia vo výške 1 eura sa vráti priamo do komunity na liečbu HIV/AIDS. Hračkovaky sú krásne úložné vaky s univerzálnym využitím. Vodovzdorné, pevné a prinášajú radosť hneď dvakrát.

Veríme, že sa vám budú páčiť. :)

Séria vakov Cambodia pre najmenších:
CAMBODIA "S" pink
CAMBODIA "S" green
CAMBODIA "L" pink
CAMBODIA "L" green

Minivaky Cambodia pre vás

 

Liečime tu a teraz. Vďaka Vám.