Bratislava - Otvárame MAGNA HUB na ŠAFKU v Bratislave. Kultúrne MAGNA centrum na stretávanie ľudí so záujmom o sociálne a humanitárne témy sveta.

Všetkých Vás srdečne pozývame dňa 8.10.2014 na Šafarikovo námestie v Bratislave do MAGNA HUB na výstavu fotografií FIELDTRACK by Martin Bandžak (iPhone only), ktorá mapuje jedny z najväčších humanitárnch katastrof za posledných 5 rokov. Život po zemetrasení na Haiti. Etnický konflikt v Južnom Sudáne. Hladomor na hraniciach Kene a Somálska. Tajfún Haiyan na Filipínach.

Čo je to MAGNA HUB?

MAGNA HUB je kultúrne MAGNA centrum na stretávanie ľudí so záujmom o sociálne a humanitárne témy sveta. Je súčasťou projektu občianskeho združenia Kontakt "ŠAFKO", ktorého cielom je kultúrne oživiť Šafariikovo námestie v Bratislave.

MEET.

Priestor na stretnutia. Miesto nadväzovania kontaktov, zdieľania názorov a výmeny vedomostí. Priestor, ktorý spája ľudí so záujmom o ľudí. Meeting point pre dobrodincov, osvietencov a MAGNA sympatizantov.

WORK.

Priestor pre realizáciu nápadov. Kancelária MAGNA pracovníkov, stážistov a dobrovoľníkov. Spot pre freelancerov. Kreatívny office pre ľudí, ktorí chcú byť inšpirovaní i pre tých, ktorí sa chcú stať inšpiráciou.

LEARN.

Fotografické výstavy, kultúrne podujatia, filmy, besedy, diskusie a prezentácie na sociálne, rozvojové a humanitárne témy vo svete. MAGNA večery pre potencionálnych humanitárnych pracovníkov.

SHOP.

Originálna móda, ktorá zvyšuje s(eba)vedomie - limitované série tričiek od umelcov zo Slovenska a krajín, kde MAGNA pôsobí. Fotografie z MAGNA sveta okom Martina Bandžáka.

HELP.

Pomáhajte s nami zo Slovenska zachraňovať životy detí a ich rodín v krízových oblastiach sveta. Svojim spôsobom.

Tešime sa na Vás.