Pomáhajte cez SMS

100% prostriedkov z SMS zabezpečuje zdravotnú starostlivosť deťom a ich rodinám v núdzi

Celý výťažok (100%) z SMS je od spoločností O2 Slovakia, s.r.o., Orange Slovensko, a.s., Slovak Telekom, a.s. a SWAN Mobile, a.s. poskytnutý humanitárnej organizácii MAGNA. Platí pre akýkoľvek paušál alebo predplatenú kartu u ktoréhokoľvek slovenského operátora, v mobilných sieťach 4ka, FunFón, O2, Orange, Telekom.

SMS 806 - pravidelná pomoc

Zo svojho mobilu môžete jednoducho zabezpečiť zdravotnú starostlivosť deťom a ich rodinám za 3 Euro na celý mesiac. Poslaním SMS v tvare MAGNA na číslo 806 sa stanete pravidelným darcom. Vďaka Vám dostanú zdravotnú starostlivosť, lieky a nebudú trpieť hladom. Zároveň budete mať prehľad ako, komu a kde vaše peniaze pomáhajú. 

Zaslaním SMS v tvare MAGNA na čislo 806 si aktivujete každomesačné pravidelné prispievanie. V spätnej SMS dostanete potvrdenie o zapojení sa do projektu. Symbolická čiastkou 3€, ktorá sa bude 1 x mesačne automaticky odčítať z Vášho kreditu alebo bude pripočítaná k Vašej faktúre. Z pravidelného prispievania sa môžete kedykoľvek odhlásiť zaslaním bezplatnej SMS v tvare MAGNA STOP na číslo 806. Po zaslaní takejto SMS budete z pravidelného prispievania vyradený. Pravidelný príspevok cez SMS na číslo 806 je možné aktivovať iba raz z jedného telefónneho čísla. 


Čo znamená Váš príspevok vo výške 3€ v teréne?

  • zabezpečí terapeutickú stravu pre podvýživené dieťa na celý mesiac
  • zabezpečí pre 20 detí liečbu ťažkej dehydratácie


O využití Vášho daru Vás pravidelne informujeme:

Každý, kto si aktivuje pravidelné prispievanie zaslaním SMS v tvare MAGNA na číslo 806 dostane každý mesiac bezplatnú SMS s informáciami o aktuálne prebiehajúcich projektoch, ktoré sú realizované aj z vyzbieraných finančných prostriedkov cez SMS.

Pozrite si kampane na SMS MAGNA 806:

Podeľte sa >>

Pošlite deťom dobrú správu >>

Tu a Teraz >>

SMS 836 - jednorázová pomoc (humanitárne katastrofy)

Zo svojho mobilu môžete obetiam humanitárnych katastrof zabezpečiť zdravotnú starostlivosť a materiálnu pomoc. SMS má hodnotu 5 Eur a je možné ju zaslať opakovane. Stačí poslať SMS bez alebo s akýmkoľvek textom na číslo 836.

Novinky priamo na váš e-mail!

Prihláste sa na odber newsletteru a budťe v obraze o každodennej činnosti našej organizácie.

Sledujte nás

Pripojte sa k nám aj vy v našich sociálnych sieťach a pomôžte šíriť dobré meno organizácie.