Firemné darcovstvo

Firemné darcovstvo
JUŽNÝ SUDÁN. 2014. MAGNA zdravotná sestra vyšetruje pacientku vo vysokom štádiu tehotenstva v utečeneckom tábore v Jube. Copyright by Martin Bandžák/MAGNA

MAGNA má poslanie zachraňovať životy ľudí a pôsobiť tam, kde sa bojuje o ľudský život. Udržateľnosť našich projektov, ktoré pracovníci MAGNA dokázali zrealizovať by nebola možná bez spolupráce s firmami a nadáciami.

MAGNA je veľmi vďačná svojim podporovateľom za ich finančnú pomoc, bez ktorej by naša práca nebola jednoducho možná. Spolu s nimi MAGNA pracovníci v teréne len v roku 2013 vykonali 101.647 ambulantných lekárskych prehliadok, 8.573 pôrodov, poskytovali zdravotnú pomoc 1.892 pacientov zaregistrovaných v MAGNA HIV/AIDS programoch, komplexnú starostlivosť 47 sirotám s HIV/AIDS, asitovali sme 472 obetiam sexuálneho násilia, 5.453 ľudí bolo testovaných na prítomnosť HIV vírusu, 4.485 pacientov bolo registrovaných v MAGNA nutričných programoch, 18.322 vyliečených pacientov s maláriou a 18.686 zaočkovaných pacientov.

Partnerstvo s organizáciou MAGNA je založené na spoločných hodnotách, úcte k ľudskému životu, ako aj pokore voči šťastiu, ktoré nebolo všetkým dopriate. Magna deti v núdzi dáva priestor všetkým firemným partnerom, ktorí hľadajú humánne, užitočné a zároveň efektívne využitie filantropických aktivít.

Filantropia a spoločenská angažovanosť firiem a jednotlivcov je stále viac uznávaná ako progresívny spôsob prepojenia komerčnej sféry na spoločnosť. Spolupráca s organizáciouMAGNA môže významne zvýšiť Vašu reputáciu pred Vašimi partnermi, zamestnancami a zákazníkmi.

AKOU FORMOU MÔŽETE SPOLUPRACOVAŤ S ORGANIZÁCIOU MAGNA

  • Financovanie humanitárnych a rozvojových projektov
  • Strategická podpora fungovania organizácie MAGNA
  • Marketingová spolupráca na medzinárodnej alebo lokálnej úrovni
  • 2% z dane, zamestnanecké zbierky a programy
  • iné


Ako náš partner budete mať MAGNA kontaktnú osobu, ktorá s Vami preberie všetky potrebné náležitosti a bude zabezpečovať komunikáciu s vami počas nášho partnerstva.

ČO ZA VAŠU PODPORU DOSTANETE

  • Vaše meno a uznanie medzi darcami v MAGNA výročnej správe a webovej stránke
  • Pravidelný prehľad aktivít na ktorých sa spolu s MAGNA pracovníkmi podieľate
  • Možnosť telefonických konferencií a osobných stretnutí s MAGNA pracovníkmi v teréne 
  • Certifikát Magna Partner
  • Pozvanie na spoločenské podujatia organizované organizáciou MAGNA.


KONTAKTUJTE NÁS

V prípade záujmu o spoluprácu alebo ďaľších otázok prosím kontaktujte naše fundraisingové oddelenie
Barbara Langsfeldová, langsfeldova(@)magna.org.


KTO SÚ MAGNA PARTNERI?

Od svojho vzniku MAGNA pravidelne spolupracuje s firmami a nadáciami, ktoré sa spolu s nami podieľajú na poskytovaní zdravotnej starostlivosti deťom a ich rodinám v núdzi.

Naši podporovatelia >>

Novinky priamo na váš e-mail!

Prihláste sa na odber newsletteru a budťe v obraze o každodennej činnosti našej organizácie.

Sledujte nás

Pripojte sa k nám aj vy v našich sociálnych sieťach a pomôžte šíriť dobré meno organizácie.