Pracujte v kancelárii

Pracujte v kancelárii
JUŽNÝ SUDÁN. 2012. Zásielka humanitárnej pomoci - liekov a zdravotníckeho materiálu pre Južny Sudán. Copyright by Martin Bandžák/MAGNA

MAGNA vytvára zdravotnícke humanitárne projekty zamerané na záchranu životov a zmierňovanie utrpenia tým, ktorí sú v núdzi. Predovšetkým sa snažíme zachráňovať životy a poskytovať zdravotnú starostlivosť obetiam katastrof a epidémií. Vysielanie našich vlastných tímov (lekári, zdravotné sestry a ďalší odborníci), nám umožňuje pracovať čo najrýchlejšie a čo najefektívnejšie. V spolupráci s miestnymi zamestnancami, dávajú priamu podporu miestnemu obyvateľstvu.

Všeobecná koordinácia projektov sa vykonáva zo Slovenska, z operačnej sekcie v Bratislave. Špecialisti v tejto sekcii poskytujú manažérsku, logistickú a zdravotníckú asistenciu, aby misia v danej oblasti bola úspešná. Operačná sekcia takisto riadi akútne zásahy pri mimoriadnych udalostiach a uskutočňuje prieskumné cesty do krízových oblastí.

Aktuálne voľné pracovné pozície na Slovensku:

Momentálne nemáme žiadne voľné pozície

 

HĽADÁME DOBROVOĽNÍKOV PRE NAŠE AKTIVITY NA SLOVENSKU

Na podporu našich aktivít hľadáme dobrovoľníkov na Slovensku, ktorí sú pripravení poskytnúť svoj čas, energiu a znalosti a podielať sa tak na pomoci deťom v núdzi. Pomoc a podpora dobrovoľníkov je neodmysliteľnou súčasťou MAGNA aktivít.

Staňte sa MAGNA dobrovoľník!

čítajte viac >>

Sledujte nás

Pripojte sa k nám aj vy v našich sociálnych sieťach a pomôžte šíriť dobré meno organizácie.