Dobrovoľníctvo

Dobrovoľníctvo
BRATISLAVA. 2014. MAGNA dobrovoľníci pomáhajú počas eventu Očkovanie na vlastné oči na námestí Eurovea. Copyright by MAGNA

Na podporu našich aktivít na Slovensku hľadáme dobrovoľníkov, ktorí sú pripravení poskytnúť svoj čas, energiu a znalosti a podielať sa tak priamo na pomoci deťom v núdzi v krajinách v ktorých pôsobíme. 

Máte voľný čas, chcete ho využiť produktívne a popritom pomôcť zachraňovať detské životy vo svete tu zo Slovenska? Ste odborník vo svojej profesii a radi by ste asistovali pri organizovaní pomoci deťom v núdzi? Zaujímate sa o rozvojovú a medzinárodnú humanitárnu pomoc?

Staňte sa MAGNA dobrovoľník!

Či už ste študent, mamička na materskej, IT špecialista, prekladateľ alebo freelancer - ako dobrovoľník ste neoddeliteľnou súčasťou MAGNA aktivít.

S dobrovoľníkmi na Slovensku spolupracujeme pri príprave a realizácii vzdelávacích a fundraisingových kampaní ako aj pri organizácii kultúrno-osvetových podujatí. Podporujú nás aj pri prekladoch textov a bežnej administratívnej alebo logistickej agende v kancelárii. Po čase strávenom s nami, môžete byť priradený k jednotlivým projektom, ktoré sú blízke Vašim vedomostiam, a kde využijete svoje schopnosti.

Dobrovoľníctvo je zároveň skvelým kontaktom s praxou aj pre študentov, ktorým vďaka spolupráci s MAGNA po absolvovaní vysokoškolského štúdia odpadne štítok absolventa bez praxe.

MAGNA DOBROVOĽNÍKOM PONÚKAME

  • Prácu v zaujímavom prostredí svetovo uznávanej slovenskej organizácie
  • Široké možnosti činnosti
  • Nové skúsenosti
  • Príležitosti pre osobný rast cez priebežné vzdelávanie
  • Priestor pre sebarealizáciu, nadväzovanie kontaktov a prax
  • Veľa nových priateľov


PRIHLÁSTE SA

Ak máte záujem o spoluprácu s nami, pošlite nám e-mailom vyplnenú prihlášku MAGNA DOBROVOĽNÍK na kancelaria(@)magna.org (subject "MAGNA Dobrovoľník"). V prihláške sa taktiež dozviete viac o podrobnejších formách dobrovoľníctva.

KONTAKT

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte sa na nás obrátiť. Prosím kontaktujte nás telefónnom čísle +421 2 38 104 669 alebo pošlite e-mail.


Ďakujeme za Vašu ochotu nám pomôcť v našej humanitárnej práci.

Sledujte nás

Pripojte sa k nám aj vy v našich sociálnych sieťach a pomôžte šíriť dobré meno organizácie.