Pošlite im dobrú správu

MAGNA pomocou kampane Pošlite im dobrú správu apelovala na verejnosť s výzvou zachrániť život dieťaťa a zapojiť sa do pravidelnej podpory zaslaním SMS v tvare MAGNA na číslo 806.

“Možnosť stať sa MAGNA Zachráncom zaslaním SMS v tvare MAGNA na číslo 806 sme spustili v spolupráci so všetkými mobilnými operátormi na Slovensku v septembri 2012 a koncom roka sme registrovali už 4.022 MAGNA Záchrancov, ktorí spolu s nami teraz zachraňujú životy detí každý deň. Prostredníctvom mesačnej bezplatnej spätnej SMS každý z nich vie kde, komu a ako pomáha.” hovorí o programe podpory Martin Bandžák riaditeľ a zakladateľ organizácie.

Viac info o SMS 806 >>

Kampaň Pošlite im dobrú správu vznikla vďaka pro bono podpore reklamnej agentúry Istropolitana Ogilvy, rádia Expres, TV JOJ, TV Markíza, RTVS, Azet.sk, Zoznam.sk, Topky.sk a ďalších partnerov a získala ďaľších vyše 2.000 pravidelných darcov.

Celý (100%) výťažok zbierky je od spoločností Orange Slovensko, a.s., Slovak Telekom, a.s. a O2 Slovakia, s.r.o. poskytnutý humanitárnej organizácii MAGNA.


Archív

Kampane
Možem to byť ja
Pošlite im dobrú správu
Tu a Teraz
Magna Záchranca
Podeľte sa
Vaša bolesť môže mať zmysel
Pomáhajme spolu utečencom v Južnom Sudáne
Daruj na Vianoce pomoc
Očkovaný Magnou
Emma má hlad
Nenechajte ma zomrieť

Sledujte nás

Pripojte sa k nám aj vy v našich sociálnych sieťach a pomôžte šíriť dobré meno organizácie.