Podeľte sa

MAGNA pomocou kampane PODEĽTE SA apelovala na verejnosť s výzvou podeliť sa o jedlo s dieťaťom v Kambodži, Kongu alebo Južnom Sudáne zapojením sa do pravidelnej podpory zaslaním SMS v tvare MAGNA na číslo 806 v honote 3,-Eur.

Na sociálnych sieťach sa ľudia „delia“ o rôzne veci. Avšak často krát je to delenie sa o veci, ktoré nemajú hlbší význam. Jednou z týchto vecí je aj fenomén fotiek jedál z mobilu na Facebook, alebo Instagram, ktoré si ľudia pripravili, alebo objednali v reštaurácii s domnením, že im to zvýši ich spoločenský status.

#SMSMAGNA806

V kampani ukázujeme, že tento spôsob „delenia“ sa o jedlo nemá pridanú hodnotu a najlepší spôsob je, ak sa o jedlo podelia skutočne a to je zaslaním SMS. Takto vytvárame kontrast, pomocou ktorého demonštrujeme, čo to skutočne znamená „podeliť sa tým najlepším spôsobom“.

Kampaň PODEĽTE SA vznikla vďaka pro bono podpore reklamnej agentúry Istropolitana Ogilvy, rádio Expres, FUN radio, Big Media, ISPA, Star media, Forbes (Business Consulting & Media, s.r.o), Kaufland, André Média SK a iných.

Celý (100%) výťažok zbierky je od spoločností Orange Slovensko, a.s., Slovak Telekom, a.s. a O2 Slovakia, s.r.o. poskytnutý humanitárnej organizácii MAGNA.

Kampaň Podeľte sa bola realizovaná v decembri 2014.


Archív

Kampane
Možem to byť ja
Pošlite im dobrú správu
Tu a Teraz
Magna Záchranca
Podeľte sa
Vaša bolesť môže mať zmysel
Pomáhajme spolu utečencom v Južnom Sudáne
Daruj na Vianoce pomoc
Očkovaný Magnou
Emma má hlad
Nenechajte ma zomrieť

Sledujte nás

Pripojte sa k nám aj vy v našich sociálnych sieťach a pomôžte šíriť dobré meno organizácie.