Náš tím

Náš tím
JUŽNÝ SUDÁN. 2014. Martin Bandžák s tímom vakcinátorov v MAGNA imunizačnom centre v utečeneckom tábore v Jube. Copyright by Juraj Demovič/MAGNA

Martin Bandžák, výkonný riaditeľ

Narodil sa v Bratislave a profesiou je fotograf. V roku 2001 spolu s Denisou Augustínovou založil humanitárnu organizáciu MAGNA. Rozbiehal misie v Kambodži, Vietname, Keni, Nikaragui, Mjanmarsku a Južnom Sudáne. Takisto sa zúčastnil humanitárnych misií v Indii, na Haiti a Filipínach. Od roku 2002 delí svoj domov medzi Phnom Penh a Bratislavu. V roku 2008 vydal súbor fotografií o Kambodži – Stratené životy. Dlhodobo sa venuje dokumentárnej fotografii, získal niekoľko ocenení na Czech Press Photo a iných súťažiach.

Denisa Augustínová, riaditeľka operačnej sekcie

Narodila v Bratislave, kde aj vyštudovala sociálnu prácu. V roku 2001 spolu s Martinom Bandžákom  založila humanitárnu organizáciu MAGNA. Zúčastnila sa a stála pri implemetácii väčšiny MAGNA misií vo svete. Väčšinu roka pôsobí v Kambodži, kde MAGNA realizuje projekty zamerané na HIV/AIDS a podvýživu a odkiaľ koordinuje humanitárne aktivity MAGNA vo svete. V roku 2007 ako "Architect of the Future" prezentovala vízie riešenia problematiky podvýživy vo svete na konferencii Waldzell.

Andrea Lafosse, operačná sekcia

Narodila sa v Bratislave a vyštudovala tam sociálnu prácu a medzinárodný obchod. Počas štúdia pracovala ako dobrovoľníčka v nízkoprahovom centre Kopčany so znevýhodnenými deťmi a mladými ľuďmi v klube i v teréne. Práca jej umožnila spoznať problémy a asistovať pri hľadaní riešenia pre ľudí, ktorí sa ocitli na okraji spoločnosti. S MAGNA spolupracuje už 10 rokov, postupne bola na misiách v Kambodži a Kongu, dnes pôsobí v operačnej sekcii a je aj členom spravnej rady organizácie.

Michaela Benedigová, komunikácia

Michaela pôsobí v oblasti marketingu, PR a komunikácie už 20 rokov, no nikdy ju neprestalo baviť hľadanie odpovedí na rôzne otázky biznisu. Má schopnosť vidieť jednotlivé problémy v kontexte a z nadhľadu. Špecializuje sa na programy riadenia reputácie, issue management a krízovú komunikáciu. Rada prináša inšpirácie zo zahraničia, spolupracuje v rôznych medzinárodných projektoch a pôsobí ako EMEA co-chair najväčšej siete nezávislých PR agentúr PROI. S MAGNA spolupracuje od roku 2014.


Barbara Langsfeldová, fundraising a komunikácia


Claudia Tran, korporátne partnerstvá 


Michaela Huorková, administratíva a financie


Iva Barešová, finančná riaditeľka


Marek Bareš, finančný kontrolór

Každý rok MAGNA vysiela do terénu okolo 20 svojich pracovníkov, ktorí po boku vyše 1 500 lokálnych pracovníkoch asistujú a pomáhajú deťom a ich rodinám v núdzi.


KONTAKT PRE DONOROV

V prípade, že máte záujem nás podporiť alebo spolupracovať prosím kontaktujte:

Barbara Langsfeldová, langsfeldova(@)magna.org


KONTAKT PRE MÉDIA

V prípade, že máte záujem s nami spolupracovať prosím kontaktujte:

komunikácia(@)magna.org


SPRÁVNA RADA

Martin Bandžák
Denisa Augustínová
Andrea Lafosse


DOZORNÁ RADA

Jozef Barta
Juraj Vaculík
MUDr. Júlia Horáková PhD.

Novinky priamo na váš e-mail!

Prihláste sa na odber newsletteru a budťe v obraze o každodennej činnosti našej organizácie.

Sledujte nás

Pripojte sa k nám aj vy v našich sociálnych sieťach a pomôžte šíriť dobré meno organizácie.