Logistika

Zabezpečiť zdravotnú starostlivosť rýchlo a efektívne si vyžaduje mať prepracovaný logistický systém, bezpečný transport na prepravu liekov, zdravotných potrieb, lekárov a pacientov. Logisti priamo na mieste môžu reagovať na vzniknuté nečakané situácie a zabezpečiť, aby sa pomoc dostala priamo k pacientom. Na chod našich zariadení potrebujeme častokrát generátory, ktoré nahrádzajú neexistujúci prísum energie, automobily s 4x4, ktoré zvládnu náročný terén alebo megafón, pomocou ktorého počas terénnych výjazdov zvolávame pacientov. Vy si tu môžete vybrať ako spolu s nami zabezpečíte rýchlu a efektivnu pomoc deťom a ich rodinám v núdzi.

Tu a teraz. Vy kúpite. My liečime.

Megafón

Megafón

Keď sa šíri smrteľná choroba, komunikácia o jej nebezpečenstve je pre ľudí kritická. MAGNA terénni pracovníci používajú megafóny na poskytnútie dôležitých informáciií počas vypuknutia epidémie chorôb, ako sú osýpky, ktoré sú vysoko nákazlivé a môžu sa šíriť rýchlo. Megafón sa používa aj počas edukácie v komunitách a pri zvolávaní pacientov počas mobilných kliník.

Kúpou megafónu pomáhate zachraňovať detské životy. Tu a teraz.


Vy kúpite. My liečime.

Cena: 25,00 €
Kúpiť
Počet kusov

Chladiaci box

Väčšina očkovacích látok vyžaduje uskladnenie v chlade. Chladiaci box zabezpečí ich prenos v teréne až po dobu 93 hodín.

Viac
Cena: 60,00 €
Kúpiť
Počet kusov

Generátor

Zlé počasie a slabá infraštruktúra môžu spôsobiť výpadky prúdu a narušiť život zachraňujúcu prácu v teréne.

Viac
Cena: 1.750,00 €
Kúpiť
Počet kusov

MAGNA auto

MAGNA terénni pracovníci pomocou týchto vozidiel zabezpečujú prevádzku mobilnej klinky, auto môže slúžiť na prepravu pacientov alebo zamestnancov.

Viac
Cena: 24.500,00 €
Kúpiť
Počet kusov

Stan

V čase katastrof sa používa sa na poskytovanie ambulantnej liečby, psychosociálnej pomoci alebo ako sklad liekov a materiálu.

Viac
Cena: 1.020,00 €
Kúpiť
Počet kusov

Sledujte nás

Pripojte sa k nám aj vy v našich sociálnych sieťach a pomôžte šíriť dobré meno organizácie.