Pomáhajte v lekárňach

Vaša bolesť môže mať zmysel

Kúpou Ibuprofenu Dr.Max utíšite svoju bolesť a zároveň pomôžete zahnať bolesť dieťaťu v núdzi. Dr.Max z každého Vami zakúpeného Ibuprofenu Dr.Max prispieva na zdravotnú pomoc pre deti v núdzi v MAGNA projektoch po celom svete.

Okrem kúpy Ibuprofenu Dr.Max môžete v lekárňach Dr.Max na Slovensku zaokrúhliť aj každý váš nákup alebo prispieť ľubovoľnou sumou a pomôžete zabezpečiť lieky, zdravotnú pomoc a jedlo pre deti v núdzi.

Kde môžem zaokruhľovať

Tak ako MAGNA pracovníci, aj zamestnanci lekární Dr.Max každý deň pomáhajú ľuďom zvládať ich zdravotné komplikácie. Práve v lekárni, mieste pomoci, sa dokáže každý najlepšie vcítiť do kože iných so zdravotnými problémami a uvedomiť si, aké by to bolo, keby mu nemal kto pomôcť. To je žiaľ častá realita detí v krajínách, kde MAGNA pôsobí.

Do projektu sa môže zapojiť každý. Stačí zaokrúhliť svoj nákup alebo prispieť ľubovoľnou sumou v ktorejkoľvek z viac ako dvesto lekární Dr.Max na Slovensku.

Ako funguje zaokruhľovanie

Princíp je veľmi jednoduchý - zaokrúhlením platby zákazníka v lekárni Dr.Max vzniknú centy - Magna Drobné.

Každý zákazník lekárne Dr.Max na Slovensku má od 1. februára 2015 možnosť symbolicky zaokrúhliť svoju platbu alebo darovať ľubovoľný finančný príspevok. Rozdiel v centoch (Magna Drobné), ktorý takýmto zaokrúhlením vznikne, putuje na nákup liekov a zabezpečenie zdravotnej pomoci deťom v núdzi. Magna Drobné sú registrované na pokladničnom bloku, každý dar je evidovaný.

100 percent vyzbieraných prostriedkov ide na pomoc deťom v núdzi

Dr.Max odovzdáva každý mesiac 100% vyzbieranej sumy na pomoc deťom v núdzi.

Pomáhajú všetci - zákazníci a firma

Magna Drobné sú dlhodobým projektom Dr.Max a MAGNA, aby sme spolu mohli zachrániť ešte viac detských životov. Unikátnosť projektu je zapojenie do pomoci z každej strany, nie len zo strany zákazníkov. Dr.Max sa zaviazal 2x ročne počas najsilnejších mesiacov dorovnať vyzbieranú sumu. Tímto participatívnym modelom chceme ukázať, že v pomoci deťom v núdzi sme na Slovensku všetci spolu.

Novinky priamo na váš e-mail!

Prihláste sa na odber newsletteru a budťe v obraze o každodennej činnosti našej organizácie.

Sledujte nás

Pripojte sa k nám aj vy v našich sociálnych sieťach a pomôžte šíriť dobré meno organizácie.